Ivan: Koji su uvijeti da se upisem u četvrti razred u faustu vrancicu za zanimanje automehanicara ako sam zavrsio 3 godine u industrijskoj strojarskoj skoli
Dragi Ivane,
nismo sigurne možeš li se prebaciti u četvrti razred za automehaničara s obzirom da je riječ o različitim strukama. Međutim, možda ne bi bilo loše da za svaki slučaj pošalješ e-mail ili telefonski nazoveš školu u koju želiš ići i upitaš jer ćeš tamo dobiti najtočnije informacije.
Ako naposljetku nećeš moći upisati četvrti razred, ne gubi nadu! Uvijek možeš završiti neku večernju školu koja kraće traje i prekvalificirati se za drugo zanimanje. Pri tome možeš zatražiti i savjet od savjetnika na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje (odnosno burzi)
Za kraj bismo te zamolile da ispuniš jednu kratku anketu kako bismo vidjele jesmo li ti uspjele pomoći i što bismo u budućnosti mogle promijeniti da bolje odgovaramo na dobivena pitanja. Anketi možeš pristupiti OVDJE. Hvala ti! 🙂
Lijep pozdrav od tima Podrži me!